menusearch
iran-carton.ir

خرید و فروش کارتن آماده بسته بندی ,

سه شنبه نهم بهمن ۹۷
(8)
(0)
خرید و فروش کارتن آماده بسته بندی

خرید و فروش کارتن آماده بسته بندی به صورت خام و چاپ دارد در ابعاد مختلف جهت مصارف مختلف در مشهد و ارسال به سراسر کشور در کمترین زمان ممکن 

کارتن بسته بندی آماده در مشهدیکی از مهمترین دغدغه های خانواده ها، شرکت ها و تولیدی های کوچک و یا فروشگاه های اینترنتی در ابتدای شروع به کار خود تامین و خرید و فروش کارتن آماده بسته بندی جهت رفع نیاز خود است و برای این مشکل بعضا خانواده ها به کارتن های دست دوم روی می آورند و یا فروشگاههای اینترنتی مجبور به خرید کارتن به قیمت های بالایی هستند.

ما در اینجا شرایطی را ایجاد کرده ایم تا مشکل شما در زمینه بسته بندی حل شود. تولید، خرید و فروش انواع کارتن آماده بسته بندی خام و یا چاپ دار فقط و فقط کارتن نو در ابعاد مختلف.
ضمنا شرکت ها و فروشگاه های اینترنت، کارگاه های کوچک که نیاز به تعداد کمی کارتن دارند نیز می توانند ابعاد کارتن مورد نیاز خود را به ما اعلام نمایند تا در کمترین زمان ممکن نسبت به تولید کارتن مورد نیاز اقدامات لازم انجام شود.

امکان چاپ برای تیراژ های پایین نیز مقدور است.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر، خرید و یا سفارش سایز مورد نیاز خود می توانید با شماره های زیر در ارتباط باشید.

همراه: 09158087919

تلگرام: 09150279793

گالری تصاویر محصول
تصاویر
بیشتر
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر
محمد صالح
جمعه سی ام آبان ۹۹
پاسخ
()
()
سلام کارتن آماده نياز دارم براي بسته بندي ۱۰ کيلو مويز البته اگه ۵ کيلويي هم باشه خوبه من در ماه حدود ۱۰۰ تا نياز دارم. لطفا بهم خبر بدين
پاسخ مدیر سایت
سلام - لطفا با شماره 09150279793 در ارتباط باشید